Členství

O členství může požádat každý, kdo má k Zet 25 nějaký vztah a ani nemusí traktor vlastnit. Každý, kdo o členství požádá, musí vyplnit formulář níže. Dále e-mailem (v kontaktech) poslat fotografii v pasové velikosti (3,5x4,5cm - není třeba fyzické fotografie, stačí digitální). Novému členovi bude vystaven členský průkaz (bude vypadat podobně jako OP) s identifikačním číslem, průkaz bude členovi zaslán na dobírku za 100,-Kč (plus poštovné - cca 20,-Kč) s tím, že za tyto peníze bude uhrazeno členství na 1 rok.
Co za 100,-Kč dostanu?
Dříve než vyplníš přihlášku ke členství, dobře si rozmysli, zda chceš členem opravdu být. Přijde dost přihlášek ke členství, kdy pak zájemci nereagují vůbec na nic, nechápeme toto jednání. Dále, pokud máš jistotu, že o členství doopravdy stojíš, nepokládej si otázku co z toho budeš mít, ale co můžeš pro klub udělat. Snažíme se zachovávat tuto velkou historii a není nic smutnějšího, když v nějakém inzerátu vidíme, jak někdo rozebral pětadvacítku a prodává ji na díly, protože na ní vydělá víc. Jenže je to především nenávratný konec dlašího nadčasově vyrobeného stroje.
Členský příspěvek bude použit na financování domény www.zetor25.net, k jejíž registraci znovu doje, pokud se přihlásí alespoň 20 zájemců, financování členského průkazu, dále zpracování webových stránek. Vstoupili jsme v jednání s firmami, ketré nabízejí nejrůznější díly na Zet 25 a každý, kdo se prokáže platným členským číslem, může uplatnit slevu. V této chvíli máme slevy přiklepnuté od osmi firem, slevy se pohybují od 5 do 20%. Seznam firem, které slevy poskytují bude na nových stránkách. Seznam budeme průběžně rozšiřovat.

"Půda voní, jede po ní pětadvacetkoní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá!"


Přihláška ke členství zde.